Ekologické čistenie

 

 

Revolučné nanopovlaky nielenže šetria veľa námahy pri pravidelnej údržbe, ale drasticky znižujú aj množstvo agresívnych čistiacich prostriedkov, čo predstavuje veľký benefit pre človeka a životné prostredie. Nano ochrana je  mimoriadne účinný príspevok k trvalo udržateľnému životu!

Všetky povrchy ochránené nano povlakom je možné ľahko čistiť iba vodou alebo jemným (PH neutrálnym) ekologickým prípravkom. Nečistoty sa nedokážu pevne prichytiť k povrchu a preto sa dajú ľahko ekologicky čistiť.

O 90% úspornejšie

Povrchy ochránené nanopovlakom znižujú spotrebu čistiacich prostriedkov na minimum a šetria čas pri domácich prácach a údržbe povrchov v exteriéri!

Nanopovlaky sú mimoriadne účinné a poskytujúce dostatočnú a dlhotrvajúcu a ochranu. Takto ochránené materiály sú chránené pred negatívnymi vplyvmi prostredia. Povrchy všetkého druhu sú nenáročné na údržbu, ľahko sa čistia, sú úplne nezávadné k pokožke a nespôsobujú alergie. Ak sa repelentný účinok stratí, je to pravdepodobne spôsobené nečistotami. V tomto prípade povrch materiálu stačí očistiť pomocou neagresívneho (PH neutrálneho) čistiaceho prostriedku a dôkladne opláchnuť vodou. Potom by sa mal samočistiaci efekt obnoviť. V prípade, že došlo k poškodeniu nanopovlaku, môžeme efekt jednoducho obnoviť jeho opätovným nanesením.

 

Objav ten nano rozdiel..